Skip to main content

Fotorelacja ze spotkania zorganizowanego dla Członków NTS w strzelnicy Góra Kalwaria dn. 21.02.2016

By 26 lutego 2016Blog

21.02.2016 roku mieliśmy przyjemność zorganizować spotkanie dla Członków i Członkiń Nadwiślańskiego Towarzystwa Strzeleckiego na strzelnicy w Górze Kalwarii.


Pogoda przywitała nas niezbyt przyjaźnie, deszcz zacinał z wielką pasją, ale dzięki temu na stanowiskach strzeleckich, gdzie odbywały się strzelania z karabinów snajperskich na 300m można było zobaczyć w lornetkach obserwacyjnych tor lotu pocisków. Pogoda nie zniechęciła naszych Gości do przybycia, a rozmowy toczyły się nie tylko przy stanowiskach strzeleckich, ale także przy ognisku, które dodatkowo rozgrzewało atmosferę. Wiadomo, że taka aktywność rozbudza również apetyt na jakąś dobrą strawę, więc nasi szanowni Goście mogli zjeść klasyczną grochówkę. W drugiej części dnia pogoda była dla nas na tyle łaskawa, że słońce nie oszczędziło nam swojego ciepła. To był tylko przyjemny dodatek dla wspaniałej atmosfery, jaka panowała tego dnia. Na miejscu zorganizowane było również stanowisko do składania i rozkładania broni.

www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com

Koleżanki i koledzy z NTS mogli również przynieść własne egzemplarze broni palnej, by się nimi pochwalić, podyskutować z innymi kolekcjonerami i poznać szersze grono pasjonatów tego sportu. Nasz kolega z Komisji Rewizyjnej – Łukasz Gołębiewski przyniósł własnoręcznie przez siebie wykonaną replikę broni, która nie potrzebuje pozwolenia na broń, gdyż jest to broń na kulki – ASG. Jej projektowanie zajęło mu aż dwa lata!

W spotkaniu z ramienia Zarządu uczestniczyli: Paweł Łukasik – członek zarządu, Sebastian Pawiłojć – skarbnik, Adam Becmer – sekretarz. Z ramienia Komisji Rewizyjnej można było spotkać: Weronikę Święcicką-Salwin – przewodniczącą KR oraz Łukasza Gołębiewskiego – członka KR.

Pragniemy podziękować wszystkim organizatorom tego spotkania: właścicielom strzelnicy Góra Kalwaria, kolegom z Semper Fi, instruktorom, kolegom, którzy machali siekierą, transportowali drzewo, rozkładali namioty i nie narzekali, gdy mieli do wykonania inne prace fizyczne oraz fotografowi Maxowi Kowalskiemu z Max Kowalski Photography http://maxkowalski.com/, dzięki któremu możemy Wam przedstawić szeroką kolekcję zdjęć z tego wydarzenia. Wyrazy szacunku i podziwu należą się również wszystkim przybyłym, dla których pogoda nie jest wyznacznikiem dobrej zabawy! Dziękujemy za obecność i dobrą zabawę! Cieszy nas również, że wśród Gości znaleźli się też młodzi pasjonaci tego sportu.

www.maxkowalski.comwww.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com www.maxkowalski.com

Leave a Reply