Skip to main content

PiRO SZKOLENIE PODSTAWOWE – LEVEL 1

By 3 stycznia 2024Aktualności

PiRO SZKOLENIE PODSTAWOWE – LEVEL 1
Organizowane przez Projekt WXC wraz z NTS – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie oraz we współpracy z PiRO Śląsk.

▶️GDZIE:
Strzelnica Mex Shooting Range & Club – Ząbki.
▶️KIEDY:
24 lutego 2024 roku. Start godzina 09.00. Zaczynamy godzinnymi zajęciami teoretycznymi. OD 10.00 wchodzimy na oś.
▶️INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Szkolenie dla osób stawiających pierwsze kroki w PiRO. Na szkoleniu zostaną omówione przepisy PiRO, klasy broni, klasy sprzętowe, sprzęt i wyposażenie strzelca, rodzaje kabur, ładownic, strój.
Na zajęciach praktycznych przećwiczymy: ciąg kaburowy, wymiany magazynka z odzyskiem i bez zgodnie z przepisami PiRO, strzelanie praktyczne: pojedyncze, dublety, wielostrzały, sekwencje i kolejność taktyczną. Szkolenie jest przeznaczone dla osób posiadających własną broń.
W wyjątkowych przypadkach możliwe jest odpłatne użyczenie broni, amunicji i wyposażenia organizatora – obowiązuje opłata za zużytą amunicję i wypożyczenie broni.
Niezbędne są: pistolet centralnego zapłonu (lub rewolwer), kabura przylegająca do ciała (na pas przy spodniach) minimum dwa magazynki (idealnie trzy magazynki z uwagi na przepisy PiRO), minimum jedna ładownica, minimum 150 szt. amunicji, odzież wierzchnia zakrywająca broń i ładownicę.
Koszt szkolenia z własną bronią i amunicją: 400zł z VAT, dla członków NTS oraz STS koszt 360 zł z VAT (wystawiam fakturę), zadatek 75 zł.
▶️WPŁATY: wpłat zadatku jak i kwoty głównej proszę dokonać na konto: PROJEKT WXC nr konta: 19 1240 1024 1111 0011 1791 7320
zadatek do 02.02.2024 roku z opisem: ZADATEK PiRO Level 1,
pozostała część kwoty do 16.02.2024 roku z opisem: PiRO Level 1.
💥💥💥Szkolenie poprowadzi Ernest „Biały” Białecki💪💪💪 – utytułowany zawodnik PiRO.
Zapisy i informacje: 📧mail: projektwxc@projektwxc.com📧 – proszę podać: Imię, Nazwisko, telefon kontaktowy, informację czy jest się członkiem NTS lub STS oraz informację czy uczestnik posiada własną broń.
▶️LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 15 SZKOLONYCH.
💥UWAGA! Prawdopodobnie będzie istniała możliwość zakupienia koszulek z logotypem PiRO. Informacje na ten temat (koszt, wzór, tabela) ukażą się w późniejszym czasie w poście tego Wydarzenia.