PiRO SZKOLENIE PODSTAWOWE – LEVEL 1 – II Edycja

Organizowane przez Projekt WXC wraz z NTS – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie oraz we współpracy z PiRO Śląsk.

▶️GDZIE:
Strzelnica NTS Shooting – Ząbki.
▶️KIEDY:
27 kwietnia 2024 roku. Start godzina 09.00. Zaczynamy godzinnymi zajęciami teoretycznymi. OD 10.00 wchodzimy na oś.
▶️INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Szkolenie dla osób stawiających pierwsze kroki w PiRO. Na szkoleniu zostaną omówione przepisy PiRO, klasy broni, klasy sprzętowe, sprzęt i wyposażenie strzelca, rodzaje kabur, ładownic, strój.
Na zajęciach praktycznych przećwiczymy: ciąg kaburowy, wymiany magazynka z odzyskiem i bez zgodnie z przepisami PiRO, strzelanie praktyczne: pojedyncze, dublety, wielostrzały, sekwencje i kolejność taktyczną. Szkolenie jest przeznaczone dla osób posiadających własną broń.
W wyjątkowych przypadkach możliwe jest odpłatne użyczenie broni, amunicji i wyposażenia organizatora – obowiązuje opłata za zużytą amunicję i wypożyczenie broni.
Niezbędne są: pistolet centralnego zapłonu (lub rewolwer), kabura przylegająca do ciała (na pas przy spodniach) minimum dwa magazynki (idealnie trzy magazynki z uwagi na przepisy PiRO), minimum jedna ładownica, około 100 szt. amunicji, odzież wierzchnia zakrywająca broń i ładownicę.
Koszt szkolenia z własną bronią i amunicją: 400zł z VAT, dla członków NTS, STS, K-Section koszt 360 zł z VAT (wystawiam fakturę), zadatek 75 zł.
▶️WPŁATY: wpłat zadatku jak i kwoty głównej proszę dokonać na konto: PROJEKT WXC nr konta: 19 1240 1024 1111 0011 1791 7320
zadatek do 08.04.2024 roku z opisem: ZADATEK PiRO Level 1 – II Edycja, pozostała część kwoty do 22.04.2024 roku z opisem: PiRO Level 1 – II Edycja.
💥💥💥Szkolenie poprowadzi Ernest „Biały” Białecki💪💪💪 – utytułowany zawodnik PiRO oraz Przemysław „Vader” Wardowski.
Zapisy i informacje: 📧mail: projektwxc@projektwxc.com📧 – proszę podać: Imię, Nazwisko, telefon kontaktowy, informację czy jest się członkiem NTS, STS lub K-Section oraz informację czy uczestnik posiada własną broń.
▶️LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 15 SZKOLONYCH.
💥UWAGA! Na chwilę obecną III Edycji nie planujemy w najbliższym czasie.