Skip to main content

Powołujemy Stowarzyszenie

By 4 lipca 201427 lipca, 2014Blog

Głównym celem stowarzyszenia mającego charakter kolekcjonerski jest faktyczna praca której efektem będzie:

– przygotowanie bazy technicznej czyli powołanie odpowiedniej strzelnicy umożliwiającej propagowanie strzelectwa i kolekcjonerstwa.
– wpływanie na proces stanowienia prawa w zakresie broni palnej oraz muzealnictwa w pełnym porozumieniu i koordynacji z Romb, Fundacją Rozwoju Strzelectwa i innymi stowarzyszeniami
– konsultowanie i wspieranie członków stowarzyszenia w zakresie kolekcjonerstwa broni i militariów, rekonstrukcji historycznych, strzelectwa praktycznego.

W tym miesiącu jeszcze odbędzie się zebranie założycielskie. Osoby które tez marzą o tym by otworzyć w okolicy Warszawy profesjonalną strzelnicę, które chcą uprawiać kolekcjonerstwo i pomóc FRS i Romb w obronie naszych przywilejów – zapraszam serdecznie.

Dlaczego Towarzystwo Strzeleckie? Bo ma zasięg lokalny, bo nie mamy koło Warszawy normalnej strzelnicy długodystansowej, bo jeszcze jedno stowarzyszenie które będzie dociskać KGP, WPA i lobbować posłów nie zaszkodzi a pomoże, bo muzeum czy jeden człowiek nie zrobi tyle co NTS, bo udział w nim nic nie kosztuje, bo udział w stowarzyszeniu jest istotna przesłanką do posiadania broni do celów kolekcjonerskich, bo mamy coś ważnego do zrobienia: zbudować odpowiednią strzelnicę i świadczyć faktyczne wsparcie dla członków stowarzyszenia. Zrobimy sobie dla członków założycieli zerową składkę w tym roku, potem zrobimy symboliczną – max stówę na rok.

Leave a Reply