Skip to main content

SHOTOFF FIREDAY: PRECISION EDITION 14.01.2023 r.

Zapraszam was na drugą edycję wydarzenia z cyklu FIREDAY!

Tym razem ugoszczę was na strzelnicy zamkniętej w Milanówku tj. Strzelnica Magnus.

DZIĘKI TEMU MIMO SZALEJĄCEJ ZIMY BĘDZIEMY MOGLI NAUCZYĆ SIĘ PRECYZYJNIE STRZELAĆ Z PISTOLETU ORAZ KARABINKA, PONIEWAŻ POD TAKIM HASŁEM BĘDZIE TO SZKOLENIE.
DLACZEGO PRECYZJA? PONIEWAŻ STRZELANIE PRECYZYJNE JEST PODSTAWĄ DO KAŻDEGO INNEGO STRZELANIA. TO FUNDAMENT, KTÓRY POZWOLI NAM POCZUĆ SIĘ PEWNIEJ I PRZYŚPIESZYĆ W DYNAMICE, W STRZELANIU BOJOWYM JAK I W KAŻDEJ INNEJ DYSCYPLINIE STRZELECKIEJ!
ZAJĘCIA Z PRECYZYJNEGO STRZELANIA, PROWADZIĆ BĘDZIE GRZEGORZ TOMCZAK, BYŁY SZKOLENIOWIEC WOJSKA ORAZ POLICJI, WIELOKROTNY ZDOBYWCA PRZERÓŻNYCH NAGRÓD SPORTOWYCH (NIE TYLKO STRZELECKICH), A AKTUALNIE BIEGŁY SĄDOWY Z ZAKRESU BRONI PALNEJ ORAZ INSTRUKTOR STRZELECTWA NA STRZELNICY W BIAŁYMSTOKU. GRZEGORZ AKTUALNIE JEST RÓWNIEŻ STRZELCEM SPORTOWYM, KTÓRY ZAJMUJE NONSTOP PIERWSZE LOKATY NA KAŻDYCH ZAWODACH, NA KTÓRYCH SIĘ POJAWI. OSTATNIO ZABRAKŁO MU PROMES OD WYGRANYCH PISTOLETÓW ZA PIERWSZE MIEJSCA… DLATEGO Z GRZEGORZEM PRZESTANIESZ STRZELAĆ LEWO DÓŁ ZE SWOJEGO GLOCKA 🙂
OPRÓCZ ZAJĘĆ Z PRECYZYJNEGO STRZELANIA W TRAKCIE SZKOLENIA BĘDZIE RÓWNIEŻ BLOK POŚWIĘCONY ZAGADNIENIOM TEORETYCZNYM, BUDOWY BRONI I JEJ KONSERWACJI ORAZ ROZMOWY NA TEMAT WYPOSAŻENIA. W TRAKCIE TEGO BLOKU UCZESTNICY POZNAJĄ PISTOLETY I KARABINKI SARSILMAZ – BĘDZIE MOŻNA Z NICH POSTRZELAĆ.
W CENIE:
– SZKOLENIE
– WYŻYWIENIE
– NIEZBĘDNE POMOCE SZKOLENIOWE

AGENDA

1. REJESTRACJA

2. SZYBKIE ŚNIADANIE + KAWA

3. ZAJĘCIA Z PRECYZYJNEGO STRZELANIA – PISTOLET

4. PRZERWA OBIADOWA

5. ZAJĘCIA TEORETYCZNE

6. ZAJĘCIA Z PRECYZYJNEGO STRZELANIA – KARABIN

7. NAGRODY + KOLACJA

SHOTOFF FIREDAY

Szacowana ilość niezbędnej amunicji 300 sztuk

JEST MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA BRONI Z AMUNICJĄ ORAZ WYPOSAŻENIEM STRZELECKIM

BILET CENA
SHOTOFF FIREDAY: PRECISION EDITION (własna broń i amunicja) 599 PLN
SHOTOFF FIREDAY: PRECISION EDITION (broń i amunicja organizatora) 999 PLN