Skip to main content

Pikniku militarny NTS w Grudziądzu

By 1 maja 2017Blog

W miniony weekend NTS brał udział w pikniku militarnym, zorganizowanym przy okazji otwarcia Fortu Książa Góra w Grudziądzu. Organizatorem mini miasteczka militarnego,  był nasz oddział NTS Grudziądz, a wspierali go przy tym 7.62 Group, Vis et Honor, Semper Fi, Team 99 Long Shot Precision. Na naszych stoiskach można było spotkać cały przegląd broni produkowanej od przeszło stu lat, po współczesne jednostki. Specjalnie dla najmłodszych ( choć jak się okazało nie tylko ) zaimprowizowaliśmy stanowisko strzelca wyborowego, można było sprawdzić trenażerem jak pracujemy na spuście podczas strzelania z broni krótkiej. Pod okiem byłego operatora Grom postrzelać z markera AR 15 do metalowych celów czy porozmawiać o specyfice pracy w najbardziej elitarnej jednostce.

Co najbardziej cieszy, dopisali mieszkańcy Grudziądza, frekwencja była bardzo duża. Nasze stoiska oraz atrakcje spotkały się z ciepłym przyjęciem, całe rodziny  świetnie się bawiły.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację  i pomoc, poświęcili swój wolny czas aby ten piknik był świetną okazja do propagowania kultury posiadania broni.

 

 

Leave a Reply