Skip to main content

TRENING PiRO – SESJA II – 25 maja 2024 r.

▶️CO:
TRENING PiRO – SESJA II
Organizowane przez Projekt WXC wraz z NTS – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie.
▶️GDZIE:
Strzelnica NTS Shooting – Ząbki.
▶️KIEDY:
25 maja 2024 roku. Start godzina 09.30. Zaczynamy pół godzinną rozgrzewką ogólnorozwojową dostosowaną oczywiście do możliwości uczestników, połączoną z treningiem bezstrzałowym.
▶️INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Na zajęciach będziemy ćwiczyć pojedyncze elementy jak wielostrzały, zmiany magazynka czy praca na przesłonie, ale przede wszystkim będziemy realizować przebiegi (tory). Z treningu na trening będziemy zwiększać skomplikowanie zadań strzeleckich.
Trening przewidziany dla osób z własną bronią.
W wyjątkowych przypadkach możliwe jest odpłatne użyczenie broni, amunicji i wyposażenia organizatora – obowiązuje opłata za zużytą amunicję i wypożyczenie broni.
Niezbędne są: pistolet centralnego zapłonu (lub rewolwer), kabura przylegająca do ciała (na pas przy spodniach) minimum dwa magazynki (idealnie trzy magazynki z uwagi na przepisy PiRO), minimum jedna ładownica, minimum 100 szt. amunicji, odzież wierzchnia zakrywająca broń i ładownicę oraz oczywiście ochronniki słuchu i oczu.
Koszt TRENINGU z własną bronią i amunicją: 250 zł z VAT, dla członków NTS, STS, K-Section koszt 200 zł z VAT.
▶️WPŁATY: wpłat proszę dokonać na konto: NTS – Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie, nr konta: 70 2030 0045 1110 0000 0404 5200 z opisem: TRENIG PiRO – SESJA II,
Zapisy i informacje: 📧mail: projektwxc@projektwxc.com📧 – proszę podać: Imię, Nazwisko, telefon kontaktowy, informację czy jest się członkiem NTS, STS lub K-Section oraz informację czy uczestnik posiada własną broń. Na ten sam adres email proszę także wysłać potwierdzenie wpłaty na Konto bankowe NTS.
▶️LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 10 SZKOLONYCH.
▶️KOLEJNE SESJE: III SESJA 29 CZERWCA, IV SESJA 13 LUB 14 LIPIEC (zostanie ustalone do końca maja).
▶️Od września ruszamy z SEKCJĄ PIRO NTS na strzelnicy NTS SHOOTING – treningi będą realizowane dwa razy w miesiącu (środa i niedziela). Dokładny terminarz w osobnym wydarzeniu.