Skip to main content

Zapisz się!

By 30 marca 201520 czerwca, 2017Blog

czyli: NTS zarejestrowany.

KRS nierychliwy ale sprawiedliwy. Dzięki szybkiemu Zebraniu Założycielskiemu 2.0 udało się w ciągu miesiąca zarejestrować skutecznie NTS. Niektóre stowarzyszenia rejestrowały się po 2 lata, tak wiec cieszymy się bardzo. Chcemy być najbardziej profesjonalnym stowarzyszeniem o charakterze kolekcjonerskim jakie jest do dyspozycji i możecie być pewni, że Was nie zawiedziemy.

Zapisz się i powiedz znajomym że już można.

Napisz email pod adres kontakt@towarzystwostrzeleckie.org w odpowiedzi dostaniesz maila z formularzem do wypełnienia . Poprosimy Cię o opłatę wpisową przelewem. Opłata wpisowa jest jednorazowa i wynosi 100 zł, a składka członkowska wynosi 100 zł rocznie. Założyciele NTS są zwolnieni z opłat. Pamiętaj że angażując się w pracę na rzecz NTS możesz nie płacić żadnych składek. Jesteśmy po to by działać dla strzelectwa i obronności Polski a nie żeby zbijać kabzę opłatami po kilkaset złotych.

Jeśli posiadasz prawo do posiadania broni sportowej – dołącz do Towarzystwa Strzeleckiego. Pozwolenie na bron kolekcjonerską jest bez wątpienia najlepszym uprawnieniem w ramach obecnych przepisów. A do startu w zawodach sportowych czy w strzelectwie dynamicznym nie jest Ci potrzebny patent czy licencja.

Jeśli posiadasz prawo do posiadania broni kolekcjonerskiej – napisz w formularzu do którego Stowarzyszenia o charakterze Kolekcjonerskim należysz. Jako kolekcjoner otrzymasz zwolnienie z opłaty wpisowej, a nasza składka jest najniższa z dostępnych. To nic nie kosztuje, udział i aktywność w kolejnym Stowarzyszeniu może tylko pomóc.

Jeśli NIE posiadasz prawa do posiadania broni, tym bardziej dołącz! Przynależność do NTS to pierwszy krok do uzyskania uprawnienia do posiadania broni palnej. Uprawnienie do posiadania broni kolekcjonerskiej oznacza dla Ciebie możliwość posiadania wielu rodzajów broni palnej, możliwość swobodnego uczestnictwa w sporcie strzeleckim, a porównując koszt przynależności do NTS (składka 100 zł, wpisowe 100 zł) do przynależności do Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego ( wpisowe do PZSS – 400 zł;  składka roczna – 180 zł;  opłata za lekarza PZSS przed egzaminem – 100 zł; egzamin na patent strzelecki – 460 zł; licencja – 50 zł) różnica jest istotna. Co ważne – uprawnienie kolekcjonerskie pozwala na posiadanie zbioru 5-10 sztuk broni. Pozwolenie sportowe dla początkującego który nie może wylegitymować odpowiednią ilością komunikatów z zawodów , oznacza zazwyczaj 1-2 sztuk broni palnej

wydajemy legitymacje i zaświadczenia najdalej w 2 tygodnie.

Czekamy na twój wpis, pytania i wszelki kontakt. Telefon, email i my jesteśmy do waszej dyspozycji.  W razie pytań zajrzyj jeszcze na poniższe linki. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi – wróć do nas z pytaniem!

Leave a Reply