Wystrzałowe lato z NTS – Piknik Strzelecki 27 czerwca 2020 r.

By 9 czerwca 20203 października, 2020Wydarzenia

Drodzy Koledzy i Koleżanki,

Wracamy do działania!

Po przestoju związanym z pandemią, chcieliśmy serdecznie zaprosić Was wszystkich wraz z waszymi rodzinami i znajomymi na Piknik strzelecki NTS na strzelnicy Stone Range (dojazd) w dniu 27.06.2020 od godziny 10:00

Wystrzałowe lato z NTS – Piknik Strzelecki

Na każdego czeka duży wybór broni współczesnej oraz historycznej, darmowe strzelanie z bocznego zapłonu dla dzieci oraz coś ciepłego na ząb.

Osoby z własną bronią mają wstęp wolny, dla przyszłych posiadaczy broni oraz osób zainteresowanych strzelectwem przygotowaliśmy specjalne pakiety strzeleckie w bardzo okazyjnych cenach. (jeden pakiet w cenie 20zł) Będą one wymienne na strzelanie z broni przygotowanej przez organizatorów. (Płatność tylko gotówką)

Na pikniku nie zabraknie wystawców i ciekawych atrakcji.

Osoby posiadające ochronniki słuchu i wzroku proszę o ich zabranie.

Bądźcie czujni, będziemy was informować na bieżąco o atrakcjach, które pojawią się na pikniku.

Na pikniku będzie możliwość zdania testu ITS przygotowanego przez FIREARMS UNITED, szczegóły znajdziecie w :

Zasady i regulamin

Z serdecznymi pozdrowieniami.