Szkolenie przygotowujące do Egzaminu na Patent Strzelecki PZSS 11-12 grudnia 2021 r.

By 26 lutego 20212 marca, 2021Wydarzenia

Szkolenie wstępne przygotowujące do Egzaminu na Patent Strzelecki. Kurs będzie podzielony na dwie części teoretyczną oraz praktyczną i stanowi (poza 3 miesięcznym stażem w klubie sportowym) podstawę formalną dla przystąpienia do egzaminu na Patent Strzelecki.

Miejsce szkolenia: Okolice Warszawy, będzie potwierdzone przed rozpoczęciem szkolenia

Szkolenie dwu-dniowe w godzinach 9:00-17:00

Zwyczajowe lokalizacje szkoleń to:

• I dzień szkolenia – zajęcia na strzelnicy w Wieliszewie ( współrzędne google maps 52.4836268 20.9284307) (sobota)
  • II dzień szkolenia – zajęcia na ul. Jagiellońska 55 w Warszawie (niedziela)

Program Kursu

Koszt kursu to 500 zł- płatne w dniu rozpoczęcia zajęć

Zapisy mailowo na skrzynkę: sport@nts.edu.pl

Maksymalna liczba uczestników to 10 osób- o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, w przypadku braku kompletu osób szkolenie jest przekładane na następny wolny termin.