Skip to main content

Aktualności

By 22 września 201424 stycznia, 2015Blog

Odbyły się 2 spotkania: Zarządu i Komisji Rewizyjnej.

Obydwa organy przyjęły pierwsze uchwały i regulaminy pracy. Przyjęliśmy założenie że:

  • – obydwa organy komisja i zarząd wykonują pracę na rzecz stowarzyszenia i członków.
  • – tworzymy faktyczny plan działania z konkretnymi zadaniami, odpowiedzialnością za zrobienie i terminem
  • – mamy obowiązek jako władze stowarzyszenia świadczyć pracę na jego rzecz. Jeśli ktoś z władz nie da rady – będziemy wymieniać członków w zarządzi i komisji.
  • – uchwały organów Stowarzyszenia są jawne.

Tylko tak dojdziemy do konkretnych efektów naszej pracy i zagwarantujemy przejrzystość prac. Został wybrany przewodniczący Komisji Rewizyjnej: Jacek Jakubczyk, Skarbnik: Pawel Zalewski i Sekretarz: Paweł Łukasik. Nie wybieraliśmy prezesa (a w zasadzie wybraliśmy o mało co  ponieważ zgodnie ze Statutem TO WY go wybierzecie na najbliższym Walnym Zebraniu. I mam nadzieje że do tego czasu zapracujemy na Wasz ponowny głos i wybierzecie odpowiednią osobę która się najbardziej wykaże. Na stronie (http://www.towarzystwostrzeleckie.org/dokumentacja/) znajdziecie uchwały z zebrań Zarządu i Komisji wraz z regulaminami.


Komitet Założycielski sporządził wniosek do KRS.

Walka trwa i trochę jeszcze potrwa. Romb się rejestrował 2 lata, mam nadzieje że uda nam się w 3 miesiące. Już wiemy że nie obędzie się bez walnego ale w końcu co to dla nas dobrze jest się spotkać w większym gronie! ;))


Odpaliliśmy pocztę elektroniczną stowarzyszenia.

wszelkie pytania: kontakt@towarzystwostrzleckie.org
pytania do zarządu: zarzad@towarzystwostrzeleckie.org
kwestie do komisji rewizyjnej: komisja@towarzystwostrzeleckie.org


Ludzie chcą pomagać i angażować się!

I to jest super. Mamy wiele zgłoszeń od różnych osób, od publicystów, od członków założycieli, od ludzi którzy chcą dołączyć (można się zgłaszać, zapisy formalne po zarejestrowaniu w KRS). Już działamy w temacie strony www, już wybraliśmy możliwe obiekty na strzelnice, już mamy osoby do poprowadzenia księgowości.
Bądźmy w kontakcie, napiszcie co możecie zrobić, czym się zajmujecie. W osobnym emailu poprosimy Was o email, telefon czy komunikator, informację co robicie, w jakiej branży czy w jakim zakresie możecie pomóc. Gdy uzyskamy aktualna listę emaili kolejne wiadomości będziemy wysyłać już tylko do członków którzy podali swój email.

pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze za dobry start
Maciej Szadkowski
w imieniu Zarządu i Komisji Rewizyjnej

Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
e-mail: kontakt@towarzystwostrzeleckie.org
www.towarzystwostrzeleckie.org
https://www.facebook.com/towarzystwostrzeleckie

Leave a Reply