2015.03.31 spotkanie zarzadu.

By 3 kwietnia 20156 października, 2020Dokumentacja

Tradycyjnie do północy

W dniu 2015.03.31 odbyło się zebranie zarządu, tradycyjnie skończyliśmy około północy. Omówiliśmy:

1. podział zadań i odpowiedzialności pomiędzy członkami zarządu
  2. zadania do zrobienia i terminy
  3. terminy, miejsca i zakres warsztatów strzeleckich (wprowadzamy spotkania od kwietnia)
  4. zakres, zespół i osoby odpowiedzialne za szkolenia. Paweł Lukasik został wyznaczony na stanowisko Szefa Szkoleń NTS
  5. kwestie związane z przyjęciem członków, procesem, wzorami legitymacji i  komunikacją  z członkami i przystępującymi do NTS.
  6. osoby zaproszone do utworzenia Rady Programowej NTS.

W tym tygodniu przystępujący do Stowarzyszenia otrzymają dane do przelewu, w przyszłym tygodniu wydajemy dla członków legitymacje, zaświadczenia, poświadczone statuty w celu złożenia w WPA. Wiecej informacji wkrótce na listę emailową osób które przystąpiły do NTS i wypełniły formularz zgłoszeniowy.

Co wkrótce?

Po weekendzie na stronie więcej informacji o naszej działalności, terminach warsztatów i szkoleń oraz projektach NTS. Już teraz prosimy – jeśli macie znajomych którzy chcieliby uzyskać uprawnienie do posiadania broni – dajcie im znać że jesteśmy i zapraszamy. Zawsze można zapisać się jako sympatyk by mieć prawo do udziału w naszych warsztatach i spotkaniach.

W załączeniu Protokół z Zebrania Zarządu.

nts_20150331_protokół_zarzad-email

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy

Zarząd i Komisja Rewizyjna